Vadovė Renata Mikalajūnaitė
tel. 8 616 20115, el. p.:renata@istorineprezidentura.lt

Rinkinių saugotoja Erika Drumelytė
tel. (8-37) 320795, el. p.: erika@istorineprezidentura.lt

Muziejininkė Justina Minelgaitė-Plentienė (tikslinės atostogos)
tel. (8-37) 201778, el. p. justina@istorineprezidentura.lt

Muziejininkė dr. Ingrida Jakubavičienė
tel. (8-37) 201778, el. p. ingrida@istorineprezidentura.lt

Muziejininkė Marija Navickaitė
tel. (8-37) 201778, el. p. marija@istorineprezidentura.lt

Muziejininkė Audinga Leliukaitė
tel. (8-37) 201778, el. p. audinga@istorineprezidentura.lt

Ekskursijų vadovas ir edukatorius Gediminas Kasparavičius
tel. (8-37) 320795, el.p. gediminas@istorineprezidentura.lt

Partneriai ir draugai

  • Kauno diena
  • Kauno miesto savivaldybė
  • Kultūros ministerija
  • Kultūros taryba
  • Lietuvos centrinis valstybės archyvas
  • LRT
  • Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija
  • Vytauto Didžiojo Universitetas
  • Adamkaus Biblioteka
  • CDM
  • ICOM
  • IQ
  • Kauno Senamiesčio draugija
  • Lietuvos muziejų asociacija
  • Nuova
  • Siaulių Aušros muziejus
  • VDKM
  • VU KHF
  • We Love Lithuania