Tradiciškai dalis Lietuvos valstybės atkūrimo dienos renginių vyksta Istorinės LR Prezidentūros sodelyje. Taip pat šią dieną jau ketvirtus metus iš eilės muziejaus kolektyvas dovanoja nemokamą muziejaus lankymą.

Galerijoje 6 nuotraukos.

Skaityti daugiau: Vasario 16-osios renginiai

Vaikų lopšelio-darželo "Rokutis" iniciatyva Istorinės LR Prezidentūros tvora pražydo vidury žiemos! "Rokučio" inicijuota pilietinio ir tautinio ugdymo projekto akcija "Savam krašte ir tvoros žydi" pradžiugino daugybę praeivių, taip pat ir muziejaus darbuotojus.

Galerijoje 8 nuotraukos.

Skaityti daugiau: Akcija "Savam krašte ir tvoros žydi"

Knygos „Diplomatas par excellence: Kazys Lozoraitis“(sud. dr. Giedrė Jankevičiūtė) pristatymas. Dalyvavo Kazio Lozoraičio žmona Giovanna Pignatelli-Lozoraitis, dukra Daina Lozoraitis, Prezidentas Valdas Adamkus su žmona, knygos sudarytoja dr. Giedrė Jankevičiūtė, istorikas prof. Egidijus Aleksandravičius, leidyklos „Artuma“  vyriausiasis redaktorius Darius Chmieliauskas.

Galerijoje 4 nuotraukos. 

Skaityti daugiau: Knygos „Diplomatas par excellence: Kazys Lozoraitis“ pristatymas

„Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Knyga: Bendrų Europos tradicijų link“  pristatymas.
Renginyje dalyvavo knygos „spiritus movens“ prof. Andrzej Strumiłło, vienas iš knygos sudarytojų Krzysztof Czyżewski, autoriai prof. Egidijus Aleksandravičius, doc. dr. Andžej Pukšto.

Galerijoje 4 nuotraukos.

Skaityti daugiau: LDK knygos pristatymas

Parodos „Pirmasis iš piliečių: Lietuvos Respublikos Prezidento institucijai – 90 metų“ atidarymas ir lankytojai.

Galerijoje 30 nuotraukų.

Skaityti daugiau: „Pirmasis iš piliečių: Lietuvos Respublikos Prezidento institucijai – 90 metų“

Lauko parodos „Mes prie Nemuno užaugę“ atidarymas. Tai jau trečioji lauko paroda, kuri atidaroma Kauno miesto dienos metu ir veikia iki spalio 31 d. Lauko parodos skirtos atskleisti Kauno kaip laikinosios sotinės tapatumą ir įvairiapusiškumą. Šių metų paroda skirta miesto ir upių santykiui.

Galerijoje 7 nuotraukos.

Skaityti daugiau: Lauko parodos „Mes prie Nemuno užaugę“ atidarymas