Lapkričio 5 d. istorikė dr. Vilma Bukaitė skaitė paskaitą „Moterys Lietuvos diplomatijoje: nuo kanceliaristės iki ambasadorės, 1918–1994 m.“ Sklaidydami istorines nuotraukas, išsiaiškinome, kokios pareigose dirbo daugiausia moterų, kodėl turėjome tik vieną karjeros diplomatę ir kada žymioji Magdalena Avietėnaitė pagaliau ja tapo. Sužinojome, kodėl prireikė dar kelių dešimtmečių, kol Juzė Daudžvardienė buvo paskirta pirmąja Lietuvos garbės konsule, o Halina Kobeckaitė – pirmąja moterimi, gavusia aukščiausią, ambasadorės, diplomatinį rangą. Galerijoje 12 nuotraukų.

Partneriai ir draugai

  • Kauno diena
  • Kauno miesto savivaldybė
  • Kultūros ministerija
  • Kultūros taryba
  • Lietuvos centrinis valstybės archyvas
  • LRT
  • Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija
  • Vytauto Didžiojo Universitetas
  • Adamkaus Biblioteka
  • CDM
  • ICOM
  • Kulturos pasas
  • Lietuvos muziejų asociacija
  • Nuova
  • Siaulių Aušros muziejus
  • VDKM
  • VU KHF
  • We Love Lithuania